turundusagentuur_8
google_ads_koolitus_8

Tähelepanu ettevõtja!

Tasuta e-raamat avaldab

17 ennekuulmatut Google Ads agentuuri SALADUST,

kuidas konkurentidele tuul alla teha!

Avasta Google Ads’i taktikad ja strateegiad, mis on aidanud mul ehitada edukaid kampaaniaid nii Eesti kui ka Austraalia turul kulutades üle 10 miljoni euro

google reklaamide tulemused Coop Panga, Chilli ja Messentega

Coop Pank, Messente, Chilli, UC Rent
juba kasvatavad müüke meie Google’i reklaamidega. Loe nende lugusid

Loe, millele keskenduvad

professionaalid


kasumlike kampaaniate loomisel

Kas Google Ads agentuur ei ole sinu ettevõttele kasumlik ja sooviksid tõsta kampaaniate efektiivsust? Kui jah, siis õpi professionaalidelt, milliseid strateegiaid ja taktikaid kasutame, et Google Ads sinu ettevõtte jaoks tööle panna.

Avasta suurimad

raha lekkivad vead,


mida professionaalne Google Ads agentuur kampaaniaid seadistades kasutab

Vaikimisi seadeid, mida Google soovitab, ei ole alati hea mõte kasutada. Google eesmärgiks on ikkagi raha teenida! Selleks, et Google Ads ettevõttele efektiivne ja kasumlik oleks, tuleb seadistada ja üles ehitada kampaaniad nii, et nad võimalikult vähe raha põletaks ja et neid hiljem lihtne optimeerida oleks.

5/5

Google on oluline osa meie ettevõtte turundusstrateegiast ja seetõttu oli mul juba varasem kogemus Ads’i ja teiste Google tööriistade halduse ja rakendamisega. Osalesin Argo Google Adsi auditil professionaalsest huvist ja ilma kõrgeid ootuseid seadmata.

Auditi käigus selgus kohe alguses, et Argo teab oma valdkonda väga hästi ja 60-minutilise konto ülevaatuse käigus tuli välja mitu kohta, mida on võimalik veel täpsemaks peenhäälestada. Olen veendunud, et Argol on know-how’d ja soovitusi pakkuda nii alustavale kui ka edasijõudnud Google Ads’i praktikule.

google_ads_7

Alari Tippi

Turundusjuht @Bestor Grupp AS

Kopeeri strateegiad, mis on testitud sadades erinevates ettevõtetes

Kõik me oskame Google Ads reklaame seadistada ja paljud väidavad, et on eksperdid sellel alal. Kurb on aga tõdeda, et ainult vähestel Google Ads agentuuridel on välja töötatud spetsiifiline strateegia, kuidas oma partneritele häid müügitulemusi tuua.

Võin kindlalt väita, et seda raamatut lugedes leiad uue vaatenurga, kuidas Google Adsi reklaamidele lähenema peaksid ning milliseid strateegiaid kasutada kasumlikkuse tõstmisel.

google reklaamide tulemused Coop Panga, Chilli ja Messentega

Coop Pank, Messente, Chilli, UC Rent
juba kasvatavad müüke meie Google’i reklaamidega. Loe nende lugusid

Partnerite tagasiside

5/5

Eelnevalt olime Argoga kokku puutunud osaledes tema Google Adsi veebikoolitusel.

Me saime sealt väga palju asjalikke nõuandeid , nii et olime valmis alustama Google reklaamidega Argo õpetustes näpuga järge ajades esialgu iseseisvalt. Ja meil ei läinud sugugi kehvasti, aga me tahtsime veel paremini.

Otsustasime uuesti Argo poole pöörduda kontole auditi tegemiseks ning kuna me olime valmis veelgi rohkem panustama, siis tuligi otsus kogu asi proffidele üle anda.

Ja me ei pea kahetsema, meie tulemused on veelgi paranenud ja meie koostöö on väga meeldiv, Argoga on lihtne suhelda, kõik küsimused saavad vastuse ja arusaadavad selgitused.

Tänaseks oleme Argole üle andnud ka oma Läti klientidele suunatud reklaamikonto ja sealgi on juba lühikese aja jooksul käive tõusnud ja kulutasuvus märgatavalt paranenud.

Kindlasti soovitame Argo teenuseid kõigile, kes vähegi tunnevad, et Google Adsi reklaamidega abi või nõu vajavad, meie ei kahetse ja loodame, et koostöö jätkub veel pikalt.

Google reklaamide tagasiside Kätlinilt

Kätlin Trummal

CEO @Bonprix

5/5

I had the pleasure of working with Argo during my time at King Kong. He has a contagious passion for digital marketing and desire to create an incredible team where people just get to do what they love. Argo is constantly looking at ways to improve himself and be a better leader and has fun with every step of the way.

His never ceasing positive attitude, inquisitive nature and amazing work ethic were an absolute pleasure to be around.

turundusagentuur_7

Milena Serafimovski

People & Culture Advisor @ HungryHungry

5/5

Argoga on väga äge koostööd teha. Osalesin tema Google Ads koolitusel, mis andis üüratult palju kasulikke nõuandeid, eriti arvestades, et varasemalt ei olnud mul Google Ads platvormiga suurt kokkupuudet olnud.

Samuti tegi Argo mulle hiljem Google Ads auditi, mis laiendas veelgi mu teadmisi ning aitas mul maksimeerida oma turundamise potentsiaali ning võimalikult efektiivselt oma reklaame optimeerida. Soovitan Argo teenuseid kõigile, kes vähegi tunnevad, et soovivad oma teadmisi ja oskusi selles valdkonnas laiendada!

google_ads_8

Anton Kaat

CEO @Nord Boost

5/5

Leidsin Argo kontakti Google’ist, kui meie ettevõttel oli tema abi väga vaja. Argo pehme Saaremaa aktsent, sõbralikkus ja silmapaistev asjatundlikkus võttis sõnatuks. Jah, Argo on väga nõutud ning temaga vestlemiseks pidi natuke ootama, kuid see oli iga oodatud hetke väärt.

google_ads_agentuur_3

Aare Nahk

Jurist @Aare Nahk

5/5

Paaritunnise Google Adsi nõustamise sessiooni jooksul andis Argo mulle erakordselt palju kasulikke soovitusi alates eelarve planeerimisest kuni märksõnade kasutamiseni.

Lisaks headele soovitustele on tegemist ka äärmiselt muheda inimese ja hea suhtlejaga. Julgen soovitada – pärast sessiooni oli mul Google Adsis tegemist mitmeks päevaks.

google_ads_9

René Laane

CEO @Fitlap

5/5

Wow, mul on tunne, nagu oleksin läbinud minikoolituse. Õppisin nii palju juurde, mida ja kuidas vaadata, millele tähelepanu pöörata.

Argo teab ja tunneb seda valdkonda läbi ja lõhki! Sain väga palju praktilisi soovitusi, mida parandada ja kuidas edasi minna! Kindlasti üks väärtuslikumaid 1-tunniseid auditeid, milles osalenud olen!

google_ads_8

Jete Nelke

Head of marketing @FoodDocs

Sellest tasuta e-raamatust avastad:

google reklaamide tulemused Coop Panga, Chilli ja Messentega

Coop Pank, Messente, Chilli, UC Rent
juba kasvatavad müüke meie Google’i reklaamidega. Loe nende lugusid

google_ads_koolitus_8

17 ennekuulmatut Google Adsi saladust, kuidas konkurentidele tuul alla teha!

Avaldan oma saladused Google Adsi kohta, mida rakendades võid oma ettevõtte müüki Eestis mitmekordistada.

NB! 2024 versioon on varsti tulemas! Kõigile raamatu allalaadijatele saadame ka uuendatud raamatu.

 

Korduma kippuvad küsimused

Google Ads (kuni 24. juulini 2018 Google AdWords) on Google’i loodud internetipõhine reklaamiteenus, mis võimaldab tasu eest näidata reklaame Google’i teenustes. Google Ads töötab HTTP-küpsiste ja reklaami tellija määratud märksõnade põhjal.

Otsingureklaamid – reklaami kuvatakse Google’i otsingutulemuste kõrval. Nt otsitakse sõna “Juuksur Tartus” ja vastena tulevad Tartu juuksurisalongid. Kuid nende kohale ilmuvad ettevõtted, kes on teinud reklaami märgusõnaga “Juuksur Tartus”.

Bännerreklaamid – Tekst- ja bännerreklaamid Gmailis ning rohkem kui kahest miljonist veebisaidist ja rakendusest koosnevale võrgustikus.

Videoreklaamid – Reklaamid YouTubes.

Rakendusereklaamid – spetsiaalsed reklaamid äppidele

Google Ads agentuur on sinu ettevõttele abiks päringute ja müügi tõstmisel.

See reklaamikanal on efektiivne just selle tõttu, et Google näitab otsijale asjakohast reklaami. Oletame, et otsid “maja laen” ning Google kuvab sulle reklaame ettevõtetest, kes sellele märksõnale panustavad ja kes pakuvad seda teenust.

Nii saad ka sina oma ettevõtte nähtavaks teha just inimesele, kes sinu pakutavaid teenuseid Googles otsivad.

Kui Google Ads sinu ettevõttele liiga kallis on, siis selles võib peituda mitu erinevat probleemi. Näiteks:

  1. Google Adsi reklaamid on halvasti seadistatud
  2. Reklaame ei ole optimeeritud
  3. Puudub jätkusuutlik strateegia jne.

Google Adsi reklaamidega alustamine on lihtne. Kirjutage meile (argo@klewermarketing.com) ning anname teile tasuta nõu, kuidas alustada ja kuidas teha seda efektiivselt. Saada email ning vastame sulle peatselt.

Google Adsi reklaame tehes sihid peamiselt inimesi, kellel on olemas vajadus sinu toodete ja teenuste järele.

Google Ads on parim viis internetis reklaamimiseks just selle pärast, et su reklaame kuvatakse inimestele, kes just seda teenust Googles otsivad.

See tähendab seda, et su reklaamid on alati asjakohased ning jõuavad õigete inimesteni.

Google Ads põhineb Pay-Per-Click (maksad iga kliki eest) süsteemil, mis tähendab seda, et maksad iga kliki eest, kes sinu reklaamile klikib.