PRAKTILINE GOOGLE ADS KOOLITUS ALUSTAJALE

Võta osa kaasahaaravast Google Ads koolitusest, kus lõpptulemuseks saad töötava ja tulemusi toova Google Ads Search kampaania ning praktilised teadmised edaspidi tegutsemiseks.

Koolitus toimub 9. märtsil

meie tegevusi on kajastanud

google ads reklaamide haldus äripäev logo
google ads reklaamide haldus delfi logo
nullist logo

Kas oled väsinud lühikestest ja ebapraktilistest Google koolitustest, kus 90% on kuiv teooria?

Kleweri Google Ads koolitusel keskendun lakkamatult praktikale. Koolitusel osaledes saad Google Adsi kohta olulised ja uued teadmised, mida saad koheselt sealsamas koolitusel praktiseerida. Õpetan sulle täpselt neid teadmisi, mida ise oma klientide puhul praktiseerime efektiivsete tulemuste toomiseks.

Tavalistel koolitustel on palju teoreetilist osa ja väga vähe praktikat. Küll aga teooriat praktiseerides tekib tavaliselt palju täpsustavaid küsimusi, kus me jookseme tupikusse. Sellel koolitusel saad koheselt praktika käigus tekkivatele küsimustele professionaalsed vastused. Nii ei satu sa hiljem tupikusse ja omandad koolitusel saadud teadmised palju kiiremini ja efektiivsemalt.

Koolitus toimub 9. märtsil

Mida koolitusel õpid?

Koolitus algab sissejuhatusega Google Ads Search reklaamidesse. Selgitan, kuidas see süsteem täna töötab ja kuidas sina saad seda enda ettevõtte jaoks võimalikult hästi ära kasutada. Seejärel alustame juba praktiliste ülesannetega.

Leia märksõnu, mis sulle päriselt tulemusi toovad

Märksõnad on Google reklaamide puhul nagu sihikud, millega märklauda sihtida. Kui sihik ei ole täpne, siis on ka tulemused koheselt kehvemad. Aitan sul leida just neid märksõnu, mida kliendid Googles kasutavad sinu ettevõtte leidmiseks. Lisaks sellele saad teada märksõnad, mis just sinu ettevõttele kõige paremaid müügitulemusi toovad. Kasutame selleks Google Ads Keyword Plannerit. Tutvustan sulle kõiki nüansse nende märksõnade leidmisel. Õpetan sulle strateegiat, mida isegi paljud professionaalid ei kasuta uusi kampaaniaid luues.

Kirjuta reklaame, mis kutsuvad just sinule sobivat klienti klikkima

Kirjutame koolituse käigus just sellised reklaamid, millele klikivad ainult tõsiselt huvitatud potentsiaalsed kliendid. Veenvatele reklaamidele lisaks õpetan ka tehnilisi nüansse, mida reklaamide kirjutamisel pead teadma. Nii koostad reklaame, mis kõnetavad sinu potentsiaalset klienti ja on tehniliselt Google jaoks korrektsed.

Seadista kampaaniaid nagu professionaalne Google spetsialist

Õigesti seadistatud Google Ads kampaaniad on efektiivsed selle tõttu, et reklaame näidatakse inimesele, kellel on olemas vajadus sinu toote/teenuse järele. Lisaks sellele ei näidata reklaami lihtsalt sellele inimesele, kellel on olemas vajadus vaid reklaami näidatakse just õigel hetkel, kui see vajadus tekib. Kampaaniate seadistamine on paljude alustajale jaoks keeruline ülesanne. Seadeid on palju ja algajad tihtipeale ei tea, kuidas üks või teine seadistus just tema ettevõttele parimaid tulemusi toob. Kampaaniaid seadistades räägin täpselt kõik seadistuste valikud lahti, et saaksid oma ettevõtte jaoks parima seadistuse kokku panna.

Väldi tuntumaid vigu Googlega reklaamides, mida kõik algajad teevad

Koolitusel õpid vältima kulurohkeid vigu, mille vastu kõik algajad Google reklaame tehes eksivad. Suuremate eelarvete puhul kulutavad algajad halvasti seadistatud kampaaniatega aastas tuhandeid eurosid. Sinul on võimalik selle koolitusega neid vigu vältida ja päriselt tulemusi saavutada.

Õpi Google Ads reklaame optimeerima, et saavutada efektiivsed tulemused

Paljud Google Ads koolitajad ei ole kahjuks ise väga suured praktikud. Selle tõttu ei ole neil ka piisavalt teadmisi, kuidas Google reklaame optimeerida. Meie põhitöö on Google Ads reklaamide haldamine ja selle tõttu suudame sulle anda värsked teadmised, kuidas kõige paremini kampaaniaid optimeerida, et tulemused oleksid Google reklaamidega võimalikult efektiivsed.

Koolituse lõppedes on sul olemas töötav ja tulemusi toov kampaania

Hoolitsen selle eest, et koolitusest osa võttes lahkud koolituselt töötava kampaaniaga, mis on õigesti seadistatud maksimaalsete tulemuste saamiseks. Räägin sulle kõik detailselt läbi, miks ja kuidas me peame kampaaniaid Eestis tegema nii, et müügitulemused kasvaksid. Selline praktiline lähenemine annab sulle koheselt suurema eelise. Esiteks lahkud koolituselt õigesti seadistatud töötava kampaaniaga ja teiseks omandad tugevad praktilised teadmised, mis tõstab sinu kompetentsi tööturul võrreldes teistel koolitustel käijatega.

Koolitus toimub 9. märtsil

Klientide tagasiside

google ads reklaamide tulemused Coop Pank
google ads reklaamide tulemused Fitlap
google ads reklaamide tulemused NeuroGym
google ads reklaamide tulemused Arveteenus

Google Ads koolituse tulemusel:

  • Tunned Google Ads platvormi ja võimalusi
  • Oskad iseseisvalt seadistada ja luua kampaaniaid
  • Tead, mis on eduka ja kasumliku Google kampaania valem
  • Tead, millised on tähtsamad mõõdikud ja kuidas neid jälgida
  • Oskad leida ja strateegiliselt kasutada märksõnu, mida sinu valdkonnas otsitakse
  • Oskad tähelepanu juhtida vigadele, mis eelarvet raiskavad
  • Oled teadlik nippidest, mis aitavad paremaid tulemusi saavutada
  • Tead, kuidas kirjutada reklaame, mis haaravad tähelepanu ja panevad inimesi klikkima
  • Ja palju palju muud kasumlikku

Koolitus toimub 9. märtsil

Kellele on koolitus mõeldud?

See praktiline Google Ads koolitus on mõeldud alustajale ja varasem kogemus ei ole vajalik.

Koolitusele on oodatud ka ettevõtete juhid või omanikud, kes tahavad oma Google reklaame ise seadistada ja hallata ning selle abil ettevõtte müüki kasvatada.

Koolituse hind 595€ 495 € + KM

Koolitusele saab registreerida maksimaalselt 10 inimest ja koolitus toimub 9. märtsil.

 

Koolitusele on 10 kohta

Kes sind õpetab ja miks sa peaksid mind kuulama?

Hei, minu nimi on Argo Lipp ja ma olen Google Ads reklaamide spetsialist.

Alustasin ilmselt täpselt samamoodi nagu sina – nullist. Lõpetasin Tallinna Majanduskooli turunduse eriala ja kooli lõppedes tahtsin koheselt juurde õppida Google Ads reklaamide kohta. Mind kõitis Timolt ja Henrilt Laviist saadud idee, kuidas digireklaamidesse investeerides ühest eurost 10 eurot tagasi saab teenida. Nii ma siis läksin peale kooli Laviisse praktikale. Peale praktikat alustasin vabakutselise teed.

Paar aastat hiljem leidsin ennast teisel pool maakera haldamas 2.5 miljoni dollarist Google Adsi kontot. Aasta tulemusi kokku võttes säästsin sellele ettevõttele 500 000 dollarit aastas. Minu fookuses on algusest peale olnud reklaamide efektiivsus. Peale seda seadsin sammud Austraalia kõige kiiremini kasvavasse digiagentuuri ja olin seal paar aastat Google Ads osakonna juht, kus alustasin jällegi nullist. Manageerisime tiimiga sadu kliente alustades väikestest ettevõtetest ja lõpetades väga suurtega.

Lõpuks hakkas ka seal igav ja aeg oli koju tagasi tulla. Minu missiooniks on aidata Eesti ettevõtteid Google reklaamide haldamisega ja nüüd ka koolitamisega. Aga kõige olulisemad minu jaoks on ikkagi tulemused ja selle tõttu ka selline praktiline koolitus.

Menu