50 päevaga +50% rohkem päringuid Garanteeritud! 🚀

või saad 100% oma raha tagasi

Las ma selgitan ilusti lahti, kuidas me päriselt selliseid tulemusi sinu ettevõttele toome.

Meil on vääääga pikk kogemus Google Ads reklaamide tegemisel. Oleme optimeerinud Google Ads kontosid peaaegu terve kümnendi. Praegu manageerime umbes 4 miljonit eurot reklaamiraha läbi Google reklaamide ainult Eestis. Siin on screenshot meie konto kulust:

Nii suure andmemahuga töötamine kindlasti aitab meil turu trendidest paremini aru saada. Aga see ei ole ainus põhjus, miks me oleme võimelised kasvatama klientide ärisid kiiremini ja kasumlikumalt.

Loe edasi ja ma selgitan sulle kõik ausalt lahti, kuidas me suudame 50% rohkem päringuid ja käivet kasvatada nii lühikese aja jooksul.

Kogemus +300 Google reklaamikontoga 📚

Suurim alustala on meie tohutult lai kogemustepagas. Alguses me alustasime väiksemate kontodega, mis kulutasid aastas umbes 4000€ reklaamiraha. Aeg läks edasi, tulemused paranesid ja nii hakkasime järjest suuremate eelarvetega tegelema. Pea 10 aastat hiljem on meil kogemus kontodega, mis kulutavad 2 000 000 eurot aastas Google reklaamidele. See tundub täiesti ulmeline väksemate ettevõtete jaoks, aga just selle pärast sa oledki siin. Et saada osa meie teadmistest ja kogemustest, mis aitavad meil ka sinu ettevõtet aidata, eks?

Tööstusharud, kus me tegutseme 🏭

Selle pika aja jooksul on meie tiim optimeerinud rohkem kui 300 Google Ads reklaamikontot ja peaaegu kõik ettevõtted on olnud erinevatest valdkondadest. Siiski loetleks suurimad tööstusharud, kus oleme tegutsenud. Nendeks on finants, kindlustus, e-kaubandus, energia, mood, reisimine, puhastus, tervis, majutus, transport, ehitus, tootmine, kinnisvara.

Põletad raha või mõõdad tulemusi? 🔥

Tulemuste mõõtmine on meie töös jällegi üks väga oluline tegevus. Siiani on palju ettevõtteid, kes ei mõõda oma Facebooki või Google reklaamide tulemusi. Kahjuks on see üks suurimaid raha põletavaid vigu🔥, sest ettevõtted kulutavad tuhandeid eurosid aastas ja ei saa selle eest olulist informatsiooni tagasi. Nad ei tea siiani, mis reklaamid, märksõnad või publikud neile tulemusi toovad ja kus nad oma raha mõttetult põletavad. Enne reklaamide tööle panemist teeme kindlaks, et mõõdame tulemusi korrektselt. Vajadusel aitame ka ettevõtte CRM’i ära ühendada teie Google Ads kontoga.

Efektiivne struktuureerimine 🗽

Viis, kuidas Google reklaamikampaaniaid struktureeritakse loeb väga palju. Oma kogemuste põhjal oleme välja töötanud erinevad struktuurid vastavalt ettevõttele, tema eesmärkidele, eelarvele ja volüümile, mida soovitakse saavutada. Niipea, kui auditeerime sinu olemasolevaid Google kampaaniaid, teame põhimõtteliselt kohe, millist struktuuri on meil vaja kasutada, mis annab sulle kõige efektiivsemad tulemused.

Reklaamide otsene mõju müügitulemustele 🤑

Sinu reklaamidel on otsene mõju kampaania tulemustele. Inimene otsib Googles oma probleemile parimat võimalikku lahendust. Selle tõttu me kirjutamegi reklaame, mis kõnetavad sinu klienti õigel ajal ja õiges kohas. Nii me suudame leida just sinu ettevõttele potentsiaalsed kliendid, kes on sinu ettevõttest huvitatud. Kui me suudame kliendi probleemile pakkuda parimat lahendust, siis oleme mängu võitnud. Game over.

Publikute kasutamise kunst 🦄

Sinu kampaaniatega töötamisel teeme kindlaks, et kasutame igat tükikest informatsiooni, mis meil on, et sulle kasumit tuua. Meil ei ole mõtet näidata kõikides kohtades ja kõigile sinu reklaame, eks? Kõik inimesed ei soovi olla sinu kliendid ja sina ei soovi kõiki kliente endale. Efektiivselt opereerimine tähendab, et me näitame reklaame reaalselt inimestele, kes on huvitatud. Selleks loome sulle remarketing, custom intent, in-market ja affinity publikud, et näidata reklaame õigetele inimestele õigel ajal.

Pole vahet, mis valdkonnas tegutsed 😎

Nagu varem juba mainitud sai, siis oleme kokku manageerinud rohkem kui 300 erinevat Google reklaamikontot. Meie jaoks pole absoluutselt vahet, mis valdkonnas sa tegutsed. Oleme üpriski kindlad, et meil on vähemalt mingisugunegi kogemus olemas sinu valdkonnas, mis automaatselt annab sulle eelise paremate tulemuste saavutamiseks.

Garantiist saab veebruaris osa ainult neli ettevõttet. Seega, kes hiljaks jääb, see ilma jääb.

meie tegevusi on kajastanud

turundusagentuur_3
turundusagentuur_4
google_ads_koolitus_2
google_ads_3
google_ads_1
turundusagentuur_2
google_ads_koolitus_1
google_ads_koolitus
google_ads_2
google_ads_koolitus_3

Erinevad Google kampaaniatüübid 😲

Sulle tulemuste toomiseks kasutame erinevaid kampaaniatüüpe, mida tunneme läbi ja lõhki. Kasutame järgmisi Google reklaamikampaaniaid.

Google Search otsingukampaaniad

Google Search otsingukampaaniad on siiani üks kasumlikemaid kampaaniatüüpe, mida Google pakub. See on ka kõige vanem kampaaniatüüp ja kõige laialdasemalt kasutatud. Eestis kasutab Google otsingumootorit 2022 aasta septembri seisuga 94.88% inimestest. Kuna kõik inimesed kasutavad täna Google otsingumootorit, siis see on ülimalt oluline ettevõtete jaoks seal olemas olla. Aitame sul seal võimalikult efektiivselt uusi kliente saada.

Google Display Network

Google Display Network on veebilehtede võrgustik, kus on enam kui 2 miljonit veebilehte. See on väga suur kogus veebilehti ja sa kindlasti ei taha enda reklaame näidata lastele, propaganda lehtedel ja muudes kohtades, mis sulle kasu ega tulemusi ei too. Oleme koostanud listid, mida kasutame reklaamide näitamisel vältimaks mõtetut raha kulutamist.

YouTube reklaamid

YouTube on täna suuruselt maailma teine otsingumootor. YouTube reklaamide tegemine on meie jaoks uskumatult põnev tegevus, sest me saame reklaame näidata kasvõi sinu konkurendi videote vahele. Inimesed kasutavad YouTube’i väga palju enda harimiseks. Just selle tõttu töötab ka hariv ja kasulik sisu YouTube reklaamide puhul kõige paremini tulemuste saavutamisel.

Google Shopping reklaamid

Google Shopping on parim kampaaniaformaat just e-kaubanduse äridele. Google Shopping reklaame Eestis veel teha ei saa, sest ilmselt meie turg on selleks liiga väike, aga kui sinu e-pood tegutseb Soomes, Rootsis või isegi Saksamaal, saame sind siiski aidata Google Shopping reklaamidega. Shoppingu puhul on oluline luua optimeeritud feed, valida õiged tootekategooriad ja head tootefotod, et seal läbi lüüa.

Google Discovery kampaaniad

Google Discovery kampaaniatüüp on müstiline väga paljudele. Siiani mõned ei tea päris täpselt, kus siis neid reklaame kuvatakse. Discovery reklaame kuvatakse Google äpi discovery feedis, Gmailis ja YouTubes. Oleme viimasel ajal Google Discoveryga saavutanud pigem paremaid tulemusi, kui Display’ga.

Performance Max

Kurikuulus Performance Max on üks uusimaid kampaaniatüüpe, mis hiljuti välja töötati. Sinna saab koondada absoluutselt kõik erinevad kampaaniatüübid ja lasta Google algoritmil tegutseda. Küll aga on selle kampaaniatüübi kasutamine mõnes mõttes pimesi tegutsemine, sest Google ei raporteeri meile olulist informatsiooni, kuidas me saaksime kampaaniat paremini optimeerida ja saavutada efektiivsemaid tulemusi. Mõnede suuremate klientide jaoks töötab see imeliselt ja asendab isegi Shopping kampaaniaid.

Garantiist saab veebruaris osa ainult neli ettevõttet. Seega, kes hiljaks jääb, see ilma jääb.

Kaua aega kulub, et uued reklaamid tööle hakkaksid? ⏰

Üldiselt suudame uued kampaaniad luua ja seadistada 10 tööpäevaga, vahel ka kiiremini. Loomulikult me peame kõigepealt analüüsima sinu olemasolevaid reklaame, siis saatma uued kampaaniad kinnitamiseks ja peale seda saame alles go-live kõne teha ning kampaaniad tööle panna.

Kaua tulemuste nägemiseks aega läheb? 🚀

Olenevalt ettevõttest aga üldiselt esimesi kasvumärke nähakse esimese 2 nädala jooksul. 50’l päeval näed vähemalt 50% rohkem konversioone või me anname sulle su investeeritud raha tagasi.

Mida sa pead tegema selleks, et alustada? 🥸

Me oleme sinu jaoks kõik väga lihtsaks teinud. Me pakume täna “DONE FOR YOU” lahendust. See tähendab, et me teeme kõik sinu eest ära – kirjutame reklaamid valmis, valime sobilikud märksõnad, publikud, loome feedid, reklaamilaiendeid ja bännereid. Sinu ainsaks tööks jääb kõik meie loodu kinnitada ja iga kuu tulemusi arutada. Suhteliselt higivaba teenus, eks 🥵

Garantiist saab veebruaris osa ainult neli ettevõttet. Seega, kes hiljaks jääb, see ilma jääb.

Mis tulemusi klientidele toonud oleme? 🤯

digiturundus_2
digiturundus_3
digiturundus_4
digiturundus_5
digiturundus_6
digiturundus_7
digiturundus_8
digiturundus_9
Google Ads reklaamid_1

Garantiist saab veebruaris osa ainult neli ettevõttet. Seega, kes hiljaks jääb, see ilma jääb.

Kas soovid 50% rohkem päringuid järgmise 50 päevaga?

Oled jõudnud lehe lõppu aga sa ei ole siiani soovinud nupule klikkida, et seda pakkumist vastu võtta. Las ma selgitan, miks ma sellise pakkumise sulle teen. Klewer soovib laieneda ja uusi kliente leida ‘duh’! Aga me ei soovi lihtsalt uusi kliente vaid kliente, keda me päriselt saame aidata ja neile väärtust luua.

Tahan asja võimalikult ausaks teha nii sulle kui ka mulle. Kui me tulemusi ei suuda tuua, siis saad raha tagasi. Riski pole. Kui me toome tulemusi, siis ilmselt oled väga õnnelik ja soovid meiega koostööd edasi teha. Minu arust ausamat diili Eesti turul ei pakuta.

Ära liiga kaua mõtle selle üle, sest ilmselt me kõiki ei suuda aidata. Selle tõttu olemegi endale piiriks seadnud 4 uut ettevõtet kuus.

Leia endale sobiv aeg veebikõneks, et liituda pakkumisega. Kõnes räägime auditist, mille oleme sulle koostanud tasuta, paneme eesmärgid paika ja kui kõik sobib, siis lööme käed ja hakkame tööle.

Garantiist saab veebruaris osa ainult neli ettevõttet. Seega, kes hiljaks jääb, see ilma jääb.

Partnerite tagasiside

Google Ads reklaamid_7
digiturundus_1
digiturundus
Google Ads reklaamid_6
Google Ads reklaamid_4
Google Ads reklaamid_3
Google Ads reklaamid_9
Google Ads reklaamid_5
Google Ads reklaamid_8
Google Ads reklaamid_2

Garantiist saab veebruaris osa ainult neli ettevõttet. Seega, kes hiljaks jääb, see ilma jääb.

Korduma Kippuvad Küsimused

soojade tervitustega

Argo

Klewerist

🍒 tordil

Google Partner programmi tõttu anname sulle 350€ reklaami krediiti veel kauba peale, kui kulutad meiega vähemalt 350€ reklaamieelarvele.

Menu